Euro skaičiuoklė
Oficialus lito ir euro kursas: 1 EUR = 3,45280 LT
Į pagrindinį puslapį

Apie įmonęDraudimo bendrovė BTA buvo įsteigta 1993 metais lapkričio mėnesį kartu su didžiausia jūrų transporto bendrove Latvijoje, kuri tapo BTA akcininke. Tų pačių metų gruodžio 17 d. BTA gavo draudimo veiklos licenciją.

2002 metais Latvijos kapitalo draudimo bendrovė BTA įsigijo 100% Lietuvos draudimo bendrovės „LTB Draudimas“ akcijų ir pradėjo veiklą Lietuvoje, pasivadinusi UAB „BTA DRAUDIMAS“. 2011 metais BTA sėkmingai baigė įmonės reorganizacijos procesą ir pradėjo veikti nauju Europos bendrovės statusu su pavadinimu „BTA Insurance Company” SE. UAB „BTA DRAUDIMAS” nustojo egzistuoti kaip atskiras juridinis asmuo ir iki 2015 metų vidurio BTA Lietuvoje veiklą vystė kaip Europos bendrovės filialas. Reorganizavus įmonę ir atskyrus veiklas Baltijos šalyse ir Europoje, nuo 2015 metų liepos BTA Lietuvoje veikia kaip AAS "BTA Baltic Insurance Company" filialas Lietuvoje.

Nuo 2007 metų kovo mėnesio BTA yra Latvijos draudimo rinkos lyderė. 2009 metais BTA tapo trečia pagal dydį draudimo bendrove Baltijos šalyse. Šiuo metu BTA sėkmingai veikia Baltijos regione, kartu plėtodama veiklą ir kitose Europos šalyse - Vokietijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Ispanijoje.

 
Jānis Lucaus, AAS „BTA Baltic Insurance Company“ valdybos pirmininkas:
„Pastaruosius 20 metų BTA išliko Latvijos draudimo rinkos lydere. Aš esu tuo labai patenkintas, nes išlikti rinkos lyderiu buvo vienas iš mūsų esminių tikslų. Mes įgyvendinome ir dar vieną savo tikslą – tapti viena pirmaujančių draudimo bendrovių Baltijos šalyse. Savo tolimesnę plėtrą mes siejame su naujų užsienio rinkų užkariavimu. Aš didžiuojuosi, kad BTA yra vienintelė Latvijos draudimo bendrovė, kuri sėkmingai eksportuoja finansines paslaugas ir veikia ne tik Baltijos regione, bet ir kitose Europos šalyse. Kadangi BTA įgijo Europos bendrovės statusą, jos konkurentės yra ne tik Latvijos bendrovės. Tarp BTA šiandieninių konkurentų yra pasaulinės finansinių paslaugų bendrovės, plėtojančios savo veiklą jau kelis šimtmečius, teikiančios įvairių rūšių draudimo paslaugas ir veikiančios išsivysčiusiose Europos šalyse.“

BTA klientams reikia jų poreikius atitinkančių aukščiausios kokybės paslaugų už geriausią kainą. Tokių paslaugų teikimas kiekvieną dieną yra mūsų ambicingiausias tikslas.

BTA turi visas 18 ne gyvybės draudimo licencijų, kurios suteikia teisę teikti plačiausio asortimento draudimo paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims. Populiariausios BTA draudimo rūšys yra TPVCAPD, KASKO, turto ir sveikatos draudimai. BTA deda visas pastangas, siekdama išlaikyti turimus klientus ir plėtoja savo paslaugų tinklą, tuo pat metu nuolat tobulina draudimo paslaugas, kad jos būtų paprastesnės ir aiškesnės klientui. Bendrovė taip pat skiria daug dėmesio vidinių procesų ir paslaugų kokybės gerinimui. BTA paslaugas ir konsultacijas galima gauti klientų aptarnavimo centruose visoje Lietuvoje, apsilankius bendrovės interneto svetainėje www.bta.lt, taip pat paskambinus Klientų informacijos telefonu (8 5) 2600 600 bet kuriuo paros metu, įskaitant savaitgalius ir švenčių dienas.

Mes nuoširdžiai didžiuojamės klientų ir visuomenės išreikštu mūsų pastangų pripažinimu, nes 2013 metais BTA prekės ženklas buvo išrinktas „Mylimiausiu prekės ženklu“ Latvijoje draudimo kategorijoje ir „Geriausia draudimo bendrove“ paslaugų kategorijoje. Su visais BTA gautais apdovanojimais ir pripažinimo ženklais galima susipažinti čia.

Klientų informacijos telefonas: (8 5) 2600 600
24 valandos per parą, 7 dienos per savaitę

 

Support