Apie BTA

Apie BTA

AAS „BTA Baltic Insurance Company“
 filialas Lietuvoje yra viena didžiausių ne gyvybės draudimo bendrovių šalyje, Baltijos šalių draudimo rinkos lyderės „Vienna Insurance Group AG“ narė. 2019 metais Lietuvoje BTA užregistravo 105 tūkst. žalų, klientams atlygino nuostolių už 57,8 mln. eurų. Turėdama didelę draudimo veiklos patirtį, bendrovė savo klientams siūlo vieną plačiausių draudimo produktų pasirinkimą rinkoje. 2018 m. BTA savo draudimo partneriu pasirinko daugiau nei 400 tūkst. privačių bei verslo klientų, su kuriais pasirašyta apie 1 mln. draudimo sutarčių už 103,9 mln. eurų.


„Vienna Insurance Group AG“ – viena pirmaujančių draudimo grupių Austrijoje bei Centrinėje ir Rytų Europoje. Šis pripažintas prekės ženklas, sukaupęs beveik 200 metų draudimo paslaugų teikimo ir darbo su klientais patirtį, vienija apie 50 bendrovių 25 šalyse. „Vienna Insurance Group AG“ jungia 25 000 darbuotojų ir pirmauja savo pagrindinėse rinkose. „Vienna Insurance Group AG“ – tai koncernas, turintis aukščiausią ATX reitingą, pirmaujantis Vienos vertybinių popierių biržoje. Bendrovės akcijos taip pat listinguojamos Prahos vertybinių popierių biržoje.

Visame pasaulyje garsi reitingo agentūra Standard & Poor’s pakartotinai suteikė „Vienna Insurance Group AG“ А+ vertinimą su stabilia ateities prognoze. Naujoji reitingų ataskaita publikuota 2017 m. rugpjūčio 17 d.