Apie BTA

Apie BTA

AAS "BTA Baltic Insurance Company" filialas Lietuvoje veikia nuo 2002 m. ir yra viena iš trijų didžiausių Lietuvoje veikiančių ne gyvybės draudimo bendrovių. 2015 metais Lietuvoje BTA užregistravo per 40 tūkst. įvykių ir išmokėjo 32 mln. eurų draudimo išmokų, o tai vidutiniškai sudaro po 87 tūkst. eurų išmokų per vieną darbo dieną BTA klientų patirtiems nuostoliams padengti. Pernai metų pabaigoje atliktas draudimo bendrovių slapto pirkėjo tyrimas parodė, kad BTA klientų aptarnavimo kokybė vertinama net 96 proc.

Draudimo bendrovė „BTA Baltic Insurance Company“ (toliau – BTA) įkurta 2014 m. po „BTA Insurance Company“ SE bendrovės reorganizavimo atsižvelgiant į geografinį verslo atskyrimą tarp Baltijos šalių ir likusios Europos dalies.

2015 m. birželio 10 d. Finansų ir Kapitalo Rinkos Komisija išdavė BTA licenciją teikti visų ne gyvybės draudimo rūšių paslaugas. 

2016 m. rugpjūčio 24 d. viena pirmaujančių Europoje draudimo bendrovių „Vienna Insurance Group AG“ įsigijo 90 proc. BTA akcijų ir tapo didžiausia bendrovės akcininke. 10 proc. bendrovės akcijų priklauso „Balcia Insurance“ SE (iki 2016 m. lapkričio 1 d. – „BTA Insurance Company“ SE).

„Vienna Insurance Group AG“ – viena pirmaujančių draudimo grupių Austrijoje bei Centrinėje ir Rytų Europoje. Šis pripažintas prekės ženklas, sukaupęs 190 metų draudimo paslaugų teikimo ir darbo su klientais patirtį,  vienija apie 50 bendrovių 25 šalyse. „Vienna Insurance Group AG“ jungia 23 000 darbuotojų ir pirmauja savo pagrindinėse rinkose. „Vienna Insurance Group AG“ – tai koncernas, turintis aukščiausią ATX reitingą, pirmaujantis Vienos vertybinių popierių biržoje. Bendrovės akcijos taip pat listinguojamos Prahos vertybinių popierių biržoje.

Visame pasaulyje garsi reitingo agentūra Standard & Poor’s pakartotinai suteikė „Vienna Insurance Group AG“ А+ vertinimą su stabilia ateities prognoze. Naujoji reitingų ataskaita publikuota 2017 m. rugpjūčio 17 d.