Apie VIG

Apie VIG

VIENNA INSURANCE GROUP

Tarptautinę draudimo grupę „Vienna Insurance Group“ (VIG) vienija 50 bendrovių 25 valstybėse, jose dirba daugiau kaip 25 000 darbuotojų. Mes kuriame asmeninius ir vietos poreikius atitinkančius draudimo sprendimus, todėl esame vieni iš draudimo rinkos lyderių Austrijoje bei Centrinėje ir Rytų Europoje.


PATIRTIS IR STABILUMAS

VIG yra tarptautinė draudimo bendrovių grupė, kurios būstinė įsikūsusi Austrijos sostinėje Vienoje, o jos ištakos datuojamos nuo 1824 m. 1989 m. kritus Geležinei uždangai, VIG iš išskirtinai austriško verslo greitai išsiplėtė į tarptautines erdves. VIG yra stabilumo ir patirties, teikiant finansinę draudimo apsaugą, sinonimas. Beveik 200 metų patirties ir susitelkimas ties pagrindiniais tikslais, formuoja tvirtą ir saugų pagrindą daugiau nei 20 mln. VIG grupės klientų.

CENTRINĖ IR RYTŲ EUROPA

VIG tvirtas pozicijas užima ne tik Austrijoje, bet ir Centrinėje bei Rytų Europoje. Daugiau nei pusę draudimo įmokų VIG surenka būtent šiame regione. Prognozuojama, kad artimiausiu metu Centrinės ir Rytų Europos ekonomika augs dvigubai greičiau nei Vakarų Europoje, o tai dar labiau turėtų sustiprinti VIG pozicijas už Austrijos ribų.

VEIKLA VIETINĖJE RINKOJE

Užtikrinti finansinį klientų saugumą yra VIG siekis ir atsakomybė. Remdamasi susiformavusia vietinių rinkų patirtimi, VIG vykdo daugybės prekės ženklų strategiją. Grupės sėkmė ir glaudus ryšys su savo klientais priklauso nuo kiekvieno individualaus prekės ženklo stipriųjų pusių ir patirties.

STIPRI FINANSINĖ PADĖTIS IR KREDITO REITINGAS

Reitingų agentūra „Standard & Poor‘s“ VIG įvertino A+ reitingu, tai reiškia, kad grupė Vienos fondų biržos svarbiausių akcijų indekse „ATX“ išlieka viena geriausiai vertinamų įmonių. VIG akcijomis prekiaujama Vienoje ir Prahoje. Apie 70 proc. VIG akcijų priklauso stabiliam ir ilgalaikiam akcininkui „Wiener Städtische Versicherungsverein“. Likusiomis akcijomis yra prekiaujama akcijų biržose.MES ESAME LYDERIAI AUSTRIJOJE, CENTRINĖJE IR RYTŲ EUROPOJE