BTA apdovanojimai

BTA apdovanojimai

2018 

 • BTA pripažintas geriausiu Latvijos darbdaviu Lietuvoje

          „Nameja Balva“ apdovanojimuose geriausio Latvijos darbdavio apdovanojimas įteiktas BTA draudimo padaliniui Lietuvoje.

      

 • BTA pateko į TOP 5 lygiavertiškiausią atlygį mokančių įmonių  Lietuvoje

         „Baltic Salary Survey“ atlikto tyrimo metu vertinta, ar kompanijos moka vienodą atlygį tame pačiame pozicijų lygmenyje dirbantiems vyrams ir moterims, ar aukščiausiose įmonės pozicijose yra tolygiai tiek vienos, tiek kitos lyties atstovų, ir ar bendrai įmonės darbuotojams mokamas atlygis atitinka jų užimamų pozicijų vidutinius atlygius rinkoje. 


 

2016

 • BTA suteiktas 2015 m. kultūros mecenato apdovanojimas

          LR Kultūros ministerija už suteiktą paramą ir bendradarbiavimą kultūros srityje draudimo bendrovę BTA išrinko 2015 metų kultūros mecenatu.

      


2015

 • Agentūra „Ekspert RA“ suteikė BTA A++ patikimumo reitingą
  Trumpuoju laikotarpiu draudimo bendrovė gali lengvai, visiškai ir laiku įvykdyti savo esamus ir būsimus finansinius įsipareigojimus. Tikimybė, kad bendrovė įvykdys visus savo finansinius įsipareigojimus vidutiniu laikotarpiu, yra labai didelė net ir reikšmingų neigiamų makroekonominių ir rinkos aplinkos pokyčių atveju. A++ yra aukščiausias patikimumo lygis.


2014

 • Agentūra „Ekspert RA“ suteikė BTA A++ patikimumo reitingą
  Trumpuoju laikotarpiu draudimo bendrovė gali lengvai, visiškai ir laiku įvykdyti savo esamus ir būsimus finansinius įsipareigojimus. Tikimybė, kad bendrovė įvykdys visus savo finansinius įsipareigojimus vidutiniu laikotarpiu, yra labai didelė net ir reikšmingų neigiamų makroekonominių ir rinkos aplinkos pokyčių atveju. A++ yra aukščiausias patikimumo lygis.


2013

 • BTA pateko tarp 50 didžiausių Centrinės Europos draudikų​
  „Deloitte“ auditoriai pateikė stambiausių Vidurio Europoje bendrovių vertinimo ataskaitą  „Top 500“, kurioje taip pat pateiktas didžiausių Vidurio Europos draudimo bendrovių sąrašas „TOP 50“ pagal bendras pasirašytų įmokų sumas (GWP) 2012 metais. BTA yra pirmoji ir iki šiol vienintelė Latvijos draudimo bendrovė, sugebėjusi patekti į žinomiausių Vidurio Europos draudikų penkiasdešimtuką.

 

 • BTA Lietuvoje pelnė socialiai atsakingiausios Latvijos bendrovės vardą​
 • BTA Lietuvoje ne tik demonstruoja puikius finansinius veiklos rezultatus, bet taip pat buvo nominuota sėkmingiausios Lietuvoje veikiančios Latvijos bendrovės apdovanojimui bei pelnė „Namejs Award 2013“ socialiai atsakingiausios bendrovės vardą. BTA taip pat buvo nominuota dar dvejose kategorijose – stambiausių investicijų Lietuvoje ir metų novatoriaus kategorijose.

 

 • Reitingų agentūra „Ekspert RA“ suteikė BTA bendrovei A++ lygio patikimumo reitingą 
  Reitingų agentūra Ekspert RA patvirtino draudimo bendrovei BTA A++ lygio patikimumo reitingą su stabilia perspektyva, kuris rodo ypač aukštą patikimumo lygį.


2012

 • „Geriausios draudimo bendrovės“ kategorijoje: klientų aptarnavimas
  Verslo dienraščio „Dienas Bizness“ ir bendrovės „Dorus“ atliktas finansų sektoriaus kokybės tyrimas.

 

 • Antroji vieta tarp „Sėkmingiausių Latvijos verslininkų“, vykdančių veiklą užsienyje pagal Latvijoje leidžiamo verslo žurnalo „Forbes“ atlikto tyrimo rezultatus.

 

 • TOP 100 „Geriausių darbdavių“ 
  Pagal „WorkingDay Latvia“ bendrovės atlikto tyrimo rezultatus BTA pripažinta viena iš TOP 100 „Geriausių darbdavių“ tarp draudimo bendrovių.

 

 • 5-oji vieta tarp didžiausių privačių Latvijos bendrovių ir 34-oji vieta tarp „TOP 500“ didžiausių Latvijos bendrovių
  Pagal 2011 m. Latvijos verslo dienraščio „Dienas Bizness“ atlikto metinio „TOP 500“ didžiausių Latvijos bendrovių tyrimo rezultatus, paskelbtus 2012 m. lapkričio pabaigoje, BTA užima 34-ąją vietą pagal 82.7 mln. latų metinę apyvartą ir yra 5-ta pagal dydį tarp vietinių bendrovių Latvijoje 2011 m.

 

 • Antroji vieta tarp bendrovių pagal labiausiai išaugusį darbuotojų skaičių tarp „Didžiausių darbdavių“ Latvijoje
  Pagal 2011 m. Latvijos verslo dienraščio „Dienas Bizness“ atlikto metinio „Didžiausių darbdavių“ tyrimo rezultatus, paskelbtus 2012 m. lapkričio pabaigoje, BTA užima antrą vietą pagal sparčiausiai augantį darbuotojų skaičių – 55% dėl BTA susijungimo su BTA Draudimu. 2011 m. BTA pakilo 20 pozicijų aukštyn iki 24-tos vietos (1 146 darbuotojų ir 72.7 tūkst. latų apyvarta vienam darbuotojui).

 

 • „Mylimiausias prekės ženklas“ Latvijos draudimo rinkoje ir antras tarp „Mylimiausių prekės ženklų“ Baltijos šalyse!
  Pagal reklamos agentūros „DDB Latvija“, tyrimų kompanijos „GfK Custom Research Baltic“ ir žurnalo „Kapitāls“ atlikto tradicinio mylimiausių prekės ženklų tyrimo rezultatus, BTA prekės ženklas pripažintas mylimiausiu prekės ženklu tarp Latvijos draudimo bendrovių ir yra antras mylimiausias prekės ženklas Baltijos šalyse.

 

 • BTA turi „Labiausiai patenkintus klientus“ tarp Latvijos draudimo bendrovių
  pagal tyrimų bendrovės „EPSI Baltic“ atlikto Latvijos draudimo bendrovių tyrimo rezultatus.

 


2011

 • Metų draudimo bendrovė Baltijos šalyse
  2011 m. pasaulio finansų žurnalas „World Finance“ pripažino BTA „Metų draudimo bendrove“ Baltijos šalyse. Pagrindinis kriterijus renkant laimėtoją buvo paslaugų inovacijos, kūrybiškumas ir kokybė, o taip pat indėlis į rinkos plėtrą ir santykių su klientais vystymas.

 

 • Reitingų agentūra „Ekspert RA“ suteikė BTA bendrovei A++ lygio patikimumo reitingą
  Reitingų agentūra Ekspert RA patvirtino BTA draudimo bendrovei A++ lygio patikimumo reitingą su stabilia perspektyva, kuris rodo ypač aukštą patikimumo lygį.

 

 • 1-oji vieta tarp Latvijos draudimo bendrovių pagal „2011 m. geriausios reputacijos bendrovių“ tyrimo rezultatus
  Pagal laikraščio „Diena“ ir viešųjų ryšių agentūros „Nords Porter Novelei“ atlikto geriausios reputacijos Latvijos bendrovių tyrimo rezultatus BTA yra 51-oje vietoje ir 1-oji tarp visų draudimo bendrovių, veikiančių Latvijoje. Tokiu būdu BTA sugebėjo išlaikyti praėjusiais metais iškovotą lyderio poziciją tarp Latvijos draudikų.

   

 • Draudimo bendrovių klientų labiausiai vertinama draudimo bendrovė
  Pagal „Geriausiai klientus aptarnaujančių bendrovių“ tyrimo, atlikto keturiolikoje sektorių, rezultatus BTA buvo pripažinta labiausiai vertinama draudimo bendrove finansų sektoriuje.

2010

 • Mylimiausias prekės ženklas Latvijos draudimo sektoriuje ir penktas tarp mylimiausių prekės ženklų finansų sektoriuje
  Reklamos agentūros „DDB Latvia“, verslo žurnalo „Kapitāls“ ir rinkos, socialinių ir žiniasklaidos turimų agentūros „TNS Latvia“ kartu atlikto mylimiausio prekės ženklo tyrimo Latvijoje duomenimis, uždaroji akcinė draudimo bendrovė BTA pirmauja draudimo sektoriuje ir yra penktoji finansų sektoriuje, pralenkdama beveik visus Latvijos bankus.

 

 • Pirmoji tarp Latvijos draudimo bendrovių pagal „2010 m. geriausios reputacijos bendrovių“ tyrimo rezultatus
  Pagal laikraščio „Diena“ ir viešųjų ryšių agentūros „Nords Porter Novelei“ 2010 m. atlikto geriausios reputacijos Latvijos bendrovių tyrimo rezultatus BTA draudimo bendrovė užima 46-ąją vietą, o tarp draudimo bendrovių – 1-ąją vietą.

 

 • Metų draudimo bendrovė Latvijoje
  2010 m. pasaulio finansų žurnalas „World Finance“ pripažino BTA „Metų draudimo bendrove“.