BTA ir draudimo naujienos

BTA ir „Makalius“ siūlys kelionių draudimą

2018.03.09

Draudimo bendrovė BTA pradeda bendradarbiauti su kelionių agentūra „Traveldeals LT“, valdančia kelionių portalus „Makalius.lt“ ir „MakaliausLietuva.lt“.

 

„Džiaugiamės užmezgę bendradarbiavimą su vienu didžiausių kelionių organizatorių Lietuvoje ir galėdami jo klientams pasiūlyti BTA kelionių draudimą. Tikimės, kad šis bendradarbiavimas išaugs į ilgalaikę partnerystę“, - sako BTA turizmo pardavimų projektų vadovas Donatas Kavaliauskas.

 

„Radome partnerį, kuris siūlo kelionių draudimą, atitinkantį įvairius poilsiautojų iš Lietuvos poreikius, nepriklausomai nuo kelionės tikslo, trukmės ar krypties“, - nauja partneryste džiaugiasi Rimvydas Širvinskas-Makalius, UAB „Traveldeals LT“ direktorius.

 

Žymus keliautojas ir verslininkas vertina ir tai, kad iš BTA klientai gali įsigyti draudimą už patrauklią kainą.

 

 Draudimo skiltis portale „Makalius.lt“, kaip ir visas portalas, pritaikyta ir keliautojams, naršantiems mobiliajame telefone.

 

„Traveldeals LT“ keliautojams siūlo tiek keliones į užsienį, tiek poilsį  Lietuvoje.  Turizmo departamento duomenimis, „Traveldeals LT“ patenka į didžiausių kelionių organizatorių trejetuką. Rinkimuose „Turizmo sėkmingiausieji 2017“ įmonė gavo Lietuvos turizmo „oskarą“ – apdovanota kaip „Sėkmingiausias kelionių organizatorius“.

 

Draudimo bendrovė BTA yra viena iš didžiausių ne gyvybės draudimo bendrovių Lietuvoje, Baltijos šalių draudimo rinkos lyderės „Vienna Insurance Group AG“ narė. „Vienna Insurance Group AG“ – viena pirmaujančių draudimo grupių Austrijoje bei Centrinėje ir Rytų Europoje. Šis pripažintas prekės ženklas, sukaupęs 190 metų draudimo paslaugų teikimo ir darbo su klientais patirtį,  vienija apie 50 bendrovių 25 šalyse.