BTA ir draudimo naujienos

Draudimo bendrovė BTA į atstovybių tinklą investavo 1 mln. eurų

2019.06.27

Viena iš Lietuvos ne gyvybės draudimo rinkos lyderių, Austrijos „Vienna Insurance Group“ priklausanti draudimo bendrovė BTA į atstovybių tinklo plėtrą bei atnaujinimą investavo 1 mln. eurų.

Nuo 2018 metų rugsėjo įmonė atnaujino daugiau nei šimtą klientų aptarnavimo centrų, o bendrą jų skaičių iki 118 papildė 9 naujų atstovybių. Pusė iš jų atidaryta miestuose, kuriuose BTA dar nebuvo: Jurbarke, Gargžduose, Ariogaloje, Kybartuose, Zarasuose, Pakruojyje, Širvintose, Eišiškėse ir Lazdijuose. BTA darbuotojų skaičius dėl plėtros šiais metais išaugo 7 proc. iki 530.

„Plėsdami veiklą ir elektroninėje erdvėje, kartu atsižvelgiame į specifiką, kad draudimo produktus žmonės vis dar mieliau perka pasikalbėję ir pasitarę su konsultantu gyvai - tai buvo vienas pagrindinių plėtros argumentų. Draudimo paslaugų skvarba Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje tradiciškai buvo ir tebėra keleriopai didesnė nei mažesniuose miestuose. Tačiau pastaruoju metu būtent regionuose pastebime labiausiai augančią draudimo paslaugų paklausą, todėl ten ir atidarėme naujas atstovybes“, – sako draudimo bendrovės BTA filialo Lietuvoje direktorius Tadeuš Podvorski.

Per nepilnus metus bendrovė iš esmės atnaujino beveik visas savo atstovybes. BTA atsinaujinimas prasidėjo bendrovei tapus didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje draudimo grupės „Vienna Insurance Group“ dalimi.

„Įsilieję į „Vienna Insurance Group“ grupę žinojome, kad neapsiribosime tik iškabų pakeitimu. Mums buvo itin svarbu, kad ne tik klientai, bet ir mūsų darbuotojai BTA atstovybėse jaustųsi patogiai, jos būtų funkcionalios bei modernios. Per palyginti trumpą laiką iš esmės atnaujinome bei modernizavome tinklą visoje Lietuvoje ir jau galime konstatuoti, kad daug pastangų, laiko ir investicijų pareikalavęs projektas yra sėkmingai užbaigtas“, – sako draudimo bendrovės BTA filialo Lietuvoje direktorius. 

Kadangi BTA pagrindinės socialinės atsakomybės sritys – kultūros ir meno rėmimas, atstovybes papuošė menininko Jurgio Griškevičiaus kurtos vizualizacijos su skirtingų šalies regionų simbolika.