Atgal į naujienas

Naujiena BTA Sveikatos draudimo klientams

3 spalio, 2019

Nuo šiol, kartu su nauju mūsų partneriu ManoDaktaras.lt, visiems BTA sveikatos draudimo kortelių turėtojams siūlome išbandyti naują patogią greitos registracijos pas gydytojus sistema.

ManoDaktaras.lt – tai medicinos įstaigų bei gydytojų bazė ir registracijos sistema vienoje vietoje. Čia greitai ir patogiai  galima surasti reikiamą medicinos įstaigą ar specialistą ir iš karto užsiregistruoti vizitui Jums patogiu laiku.

Mūsų svetainės Sveikatos draudimo puslapyje paspauskite mygtuką „Patogi registracija pas gydytoją“ ir iš karto būsite nukreipti  į BTA medicinos partnerių svetainę sistemoje. Čia, neeikvodami savo brangaus laiko, išsirinksite medicinos įstaigą ar specialistą ir užsiregistruosite vizitui internetu arba telefonu.

Transporto priemonės duomenys
Prašome palaukti!

Mums reikia kelių sekundžių, kad galėtume paruošti Jums geriausią pasiūlymą, galbūt nespėsite perskaityti šio pranešimo iki galo :)

{{popup.errorTitle}}

Leiskite priminti

{{productReminderMessage}} {{productReminderDate}}.

Sutinku, kad mano asmens duomenys gali būti tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais.

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.descriptionCasco}}

{{coveredPopup.descriptionMtpl}}

Išskaita KASKO draudimas
{{title | translate}} {{value}}
Įtrauktos rizikos

btar_covered_info_block_mtpl

{{coveredInfoTextMtplWithRoadAssistance}}

{{value | translate}}

Nuotraukų pateikimas

Jūsų KASKO draudimo polisas įsigalios tuomet, kai pateiksite draudimo bendrovei automobilio nuotraukas, atitinkančias šios dienos automobilio būklę.