BTA ir draudimo naujienos

Užbaigtas „BTA Baltic Insurance Company“ ir „InterRisk“ sujungimas

2018.01.11

Viena didžiausių draudikių Europoje „Vienna Insurance Group“ užbaigė savo valdomų Latvijos ne gyvybės draudimo bendrovių „BTA Baltic Insurance Company“ ir „InterRisk Vienna Insurance Group“, kurios paslaugas teikia ir Lietuvoje, sujungimo procesą.

 

„Susijungimas su „InterRisk“ leis mums tapti lyderiais Baltijos šalių rinkoje su plačiu partnerių ir klientų aptarnavimo centrų tinklu visame Baltijos regione, kuriame dirba daugiau nei 1 300 darbuotojų. Mes ir toliau ketiname gerinti skaitmeninimo procesus, daugiausia dėmesio skirdami klientų aptarnavimo kokybei bei aiškiai pabrėždami savo naujos tapatybės vertybes – prieinamumą, žmogiškumą ir patikimumą“, - sako BTA valdybos pirmininkas Janis Lucausas.

 

Remiantis susijungimo sąlygomis, BTA Latvijoje perėmė šioje šalyje esantį „InterRisk“ verslą ir infrastruktūrą, tuo metu „InterRisk“ filialas Lietuvoje buvo prijungtas prie BTA filialo Lietuvoje. Po susijungimo su „InterRisk“, BTA išlaikys savo dabartinį pavadinimą ir prekės ženklą, tęs savo dabartinę verslo strategiją, stiprins savo pozicijas rinkoje, išlaikydama savo plėtrą bei pelningumą ilguoju laikotarpiu.

 

„Vienna Insurance Group“ nuo 2016-ųjų rugpjūčio valdo 90 proc. „BTA Baltic Insurance Company“, teikiančios ne gyvybės draudimo paslaugas Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje, įstatinio kapitalo. Dar 10 proc. BTA akcijų valdo Latvijos bendrovė „Balcia Insurance“. „InterRisk“ (anksčiau „Baltikums“ ir „Baltikums Vienna Insurance Group“) teikia savo klientams Latvijoje ir Lietuvoje kompleksines ne gyvybės draudimo paslaugas, o Estijoje teikia draudimo paslaugas vadovaudamasi laisvės teikti paslaugas principu. Vienintelė „InterRisk“ akcininkė yra „Vienna Insurance Group“.