Dar neregėta namų turto draudimo nuolaida!

Dar neregėta namų turto draudimo nuolaida!

Namuose saugome tai, kas brangiausia. Čia kiekviena siena ir daiktas brangina tik Jums ir Jūsų šeimai svarbius prisiminimus. Todėl BTA siūlo dar neregėtą net 40 %  nuolaidą Jūsų kilnojamam turtui.

Siūlome rinktis turto draudimą, kuris užtikrins būsto ir jame esančių daiktų apsaugą ne tik nuo dažniausiai galinčių įvykti įvykių, bet ir nuo tokių grėsmių, apie kurias net nesusimąstome.

Akcijos sąlygos:

  • Klientui suteikiama galimybė pasinaudoti 40 procentų nuolaida Kilnojamam turtui, kartu draudžiant ir nekilnojamą turtą, t.y. butą, namą, kotedžą, gyvenamo namo dalį.
  • Nuolaida taikoma nuo standartinės, sistemoje paskaičiuotos pagal gyvenamą plotą, kilnojamo turto įmokos.
  • Nuolaida gali būti pritaikoma, nepriklausomai nuo pasirinkto draudimo varianto (Klasikinė apsauga, apsauga plius, apsauga maksimum).

Taip pat vos už 12 eurų papildomą įmoką kviečiame pasirinkti SUPER WOW paketą.

Paketą sudaro:

  • Draudžiama draudėjui priklausanti sodo,daržo ir kita, asmeninėms reikmėms ūkyje naudojama technika, laikoma draudimo vietoje esančiame užrakintame sandėliuke, rūsyje ar kitame ūkiniame pastate. Draudimo suma 10 000 Eur. pirmos rizikos draudimu, išskaita netaikoma. 

  • Ugnies ir stiklo dūžio (jei apdrausta stiklo dūžio rizika) atveju taikoma 0 EUR išskaita (ši sąlyga negalioja televizorių ekranų, mobiliųjų telefonų, planšetinių ir nešiojamų kompiuterių draudimui). 

  • Draudžiama asmens civilinė atsakomybė. Draudimo suma – 1 500 Eur, išskaita netaikoma.

 

Akcija galioja sudarius gyventojų turto draudimo sutartį nuo 2019 03 21 iki 2019 05 08
 


DRAUSKITĖS INTERNETU!


 

 

Gaukite pasiūlymą:

 

Autorizacijos testas: