Laivų draudimas

Laivų draudimas

VANDENS TRANSPORTO PRIEMONIŲ (LAIVŲ IR KT.), PRISKIRIAMŲ C IR D KATEGORIJOMS SAVININKŲ (VALDYTOJŲ)  CIVILINĖS ATSAKOMYBĖS DRAUDIMO SĄLYGOS IR ĮMOKŲ DYDŽIAI NAVIGACIJOS LAIKOTARPIUI (04.01-10.30)​

Net ir labai patyręs laivo kapitonas ar vairininkas gali suklysti ir sukelti avariją – susidurti su kitu laivu, stacionariu ar plaukiojančiu objektu ir netgi asmeniu. Įvertink savo poreikius ir drausk turimą vandens transporto priemonę laivų draudimu, o nuostolius, atsiradusius dėl laivybos veikla padarytos žalos tretiesiems asmenims ar turtui, atlyginsime mes. 

 

LAIVŲ KATEGORIJOS:

C
Pakrantės laivas – laivas, skirtas kelionėms pakrantės vandenyse, didelėse įlankose, žiotyse, ežeruose ir upėse, kuriam gali būti taikomi tokie apribojimai: vėjo stiprumas – ne didesnis kaip 6 balai ir ne aukštesnės kaip 2 m bangos. (motorinės valtys, ne spec. paskirties motoriniai kateriai, jachtos, vandens motociklai).

D
Uždarų vandenų laivas – laivas, suprojektuotas kelionėms uždaruose pakrančių vandenyse, mažose įlankose, mažuose ežeruose, upėse ir kanaluose, kur vėjo stiprumas gali būti iki 4 balų (imtinai), o kontrolinis bangų aukštis – iki 0,3 m (imtinai), kartais pakylantis iki 0,5 m, kai šias bangas sukelia, pavyzdžiui, pro šalį praplaukiantys laivai. (motorinės valtys, ne spec. paskirties motoriniai kateriai, jachtos, vandens motociklai).

 

Autorizacijos testas: