Privalomasis automobilio draudimas

Privalomasis automobilio draudimas

Visos Lietuvos Respublikoje registruotos transporto priemonės privalo būti apdraustos transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimu. Privalomasis automobilio draudimas atlygina nuostolius, kurie dėl Tavo, kaip BTA kliento, kaltės sukelto eismo įvykio gali atsirasti kitiems asmenims, jų sveikatai, transporto priemonei, joje esančiam turtui, kelio statiniams ar kitiems objektams.

Privalomuoju automobilių draudimu turi būti apdrausta kiekviena transporto priemonė, todėl negaišk laiko – daryk tai patogiausiu būdu! Įsigydamas privalomąjį automobilio draudimą internetu sutaupysi ne tik laiko, bet ir pinigų. Drauskis internetu ir už draudimą mokėk mažiau!

 

DRAUSKITĖS INTERNETU!

 

Gaukite pasiūlymą!

Užpildę žemiau esančią formą, galite pateikti užklausą dėl draudimo BTA specialistui. Draudimo specialistas, gavęs informaciją, su Jumis susisieks, išsiaiškins konkrečius poreikius ir pateiks Jūsų lūkesčius geriausiai atitinkantį draudimo pasiūlymą.

Autorizacijos testas:


Kodėl verta rinktis BTA privalomąjį draudimą?

Mūsų privalumai:

 • BTA yra viena didžiausių draudimo bendrovių Lietuvoje, turinti ilgametę verslo patirtį ir platų klientų aptarnavimo tinklą. Savo klientams užtikriname palankias draudimo sąlygas, profesionalų ir kokybišką aptarnavimą bei greitą nuostolių atlyginimą.
 • Siekiant išvengti netikėtų rūpesčių kelyje, siūlome pasinaudoti papildoma paslauga „Pagalba kelyje“. Būsime naudingi ne tik atsitikus įvykiui, bet ir kelyje sugedus automobiliui ar pasibaigus degalams.
 • Įvykus įvykiui ar prireikus informacijos, suteiksime konsultacijas ir pagalbą telefonu (8 5) 2600 600, 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę.  
 • Įvykį užregistruosime Tau patogiausiu būdu: telefonu (8 5) 2600 600, internetu www.bta.lt ar atvykus į bet kurį BTA žalų reguliavimo skyrių. 

Nuo kokių rizikų galima apsidrausti?

Privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu apdraudžiama Tavo arba kitų asmenų, kurie vairuoja Tavo apdraustą transporto priemonę, civilinė atsakomybė. Žalą atlyginame tais atvejais, kai dėl Tavo kaltės yra apgadinamas kitiems asmenims priklausantis turtas arba eismo įvykyje nukenčia žmonės.

Kur galioja privalomasis draudimas?

Apsidraudus privalomuoju draudimu, draudimo apsauga galioja Lietuvos Respublikos teritorijoje, Europos Sąjungos, Europos ekonominės erdvės bei žaliosios kortelės zonos valstybėse.

Galima įsigyti privalomąjį draudimą, kuris galioja nuo 1 iki 12 mėnesių. 

Kaip apsidrausti?

Apsidrausti privalomuoju draudimu galima greitai ir paprastai. Rinkis Tau patogiausią būdą:

 • Draustis internetu yra paprasčiausias ir greičiausias būdas įsigyti automobilio draudimą. Elektroninę formą užpildysi vos per kelias minutes, taip pat galėsi pasirinkti papildomas draudimo paslaugas bei pasinaudoti suteikiama nuolaida.
 • Užpildyk užklausos formą BTA interneto svetainėje www.bta.lt. BTA specialistas, gavęs užklausą, su Tavimi susisieks ir pateiks draudimo pasiūlymą.
 • Skambink klientų informacijos telefonu (8 5) 2600 600.
 • Apsilankyk bet kurioje BTA atstovybėje
 • Kreipkis į BTA partnerius – brokerius ar tarpininkus

Ką daryti atsitikus įvykiui?

 • Patekus į eismo įvykį, patariame daryti viską, kad būtų išvengta galimų didesnių nuostolių. Jeigu avarijos metu nukentėjo žmogus, kuo greičiau padėk nukentėjusiam arba iškviesk greitąją medicinos pagalbą.
 • Jeigu avarijos metu sužeistųjų nėra, bet yra apgadintos transporto priemonės, eismo įvykio dalyviai turi užpildyti eismo įvykio deklaraciją. Tuo atveju, jeigu dėl įvykio aplinkybių su apgadintos transporto priemonės vairuotoju susitarti nepavyksta, rekomenduojame išsikviesti policiją.
 • Per 3 darbo dienas apie įvykį pranešk BTA ir pateik reikiamus dokumentus: automobilio registracijos ir vairuotojo pažymėjimus, užpildytą eismo įvykio deklaraciją arba policijos išduotą pažymą. 

Atsisiųsk BTA mobilią programėlę

Atsisiųsk BTA mobilią programėlę į savo išmanųjį telefoną ir su mumis susisiek, kai tik Tau to prireiks.

Įvykus įvykiui, naudodamasis BTA mobilia programėle, galėsi išsikviesti reikiamą pagalbos tarnybą ir paskambinti mums, kad galėtume patarti, kaip toliau elgtis nelaimės atveju. Be to, naudojantis BTA programėle, galėsi atsiųsti mums nuotraukas iš įvykio vietos, jeigu BTA specialistas jų teirautųsi. 

BTA programėlę į savo išmanųjį įrenginį gali atsisiųsti iš App Store arba Google Play. Išbandyk jau dabar!

TPVAP informacinis dokumentas

  PDF
TPVAP informacinis dokumentas