Turto draudimas

Turto draudimas

Malonu jaustis užtikrintai, kad ir kas atsitiktų! Deja, ne visuomet pavyksta išvengti tokių nelaimių kaip gaisras, gamtos stichija, vagystė ar neatsakingo kaimyno sukelta vandentiekio avarija. Vienu atveju turimas turtas gali būti tik nežymiai apgadintas, kitu visiškai sunaikintas. Rūpestingas šeimininkas supranta turto draudimo naudą. Būsto ir kilnojamojo turto draudimas apsaugos Tave nuo nereikalingų rūpesčių ir netikėtų išlaidų nelaimės atveju bei padės greičiau grįžti į įprastą ir ramų gyvenimo ritmą. 

 

BTA galima apdrausti:

Butą Butą         Namą Namą         Namų turtas Namų turtą         Civilinė atakomybė Civilinę atsakomybę  

Atsižvelgiant į turimo turto vertę ir draudžiamo turto apsaugos poreikį, siūlome rinktis vieną iš trijų turto apsaugos variantų – Klasikinį, Apsaugą plius arba Apsaugą maksimum, kurių kiekvienas suteikia skirtingos apimties būsto ir jame esančio namų turto apsaugą nuo pagrindinių ir papildomų rizikų.

 

DRAUSKITĖS INTERNETU!

 

Gauk pasiūlymą!

Užpildęs žemiau esančią formą, gali pateikti užklausą dėl draudimo BTA specialistui. Draudimo specialistas, gavęs informaciją, su Tavimi susisieks, išsiaiškins konkrečius poreikius ir pateiks Tavo lūkesčius geriausiai atitinkantį draudimo pasiūlymą.


 

Autorizacijos testas:


Kodėl verta rinktis BTA turto draudimą?

 • Siūlome kilnojamo ir nekilnojamo turto apsaugą ir galimybę apdrausti būstą visų rizikų draudimu!
 • Už technikos gedimus atlyginsime ir pasibaigus garantiniam laikotarpiui!
 • Užsisakei paslaugą „Pagalba namuose‟? Suteiksime Tau skubią meistro pagalbą, sugedus durų spynai, išdužus stiklui ar įvykus kitokiam nemaloniam įvykiui namuose bet kuriuo paros metu.
 • Net 8 iš 10 klientų, kurie patyrė žalą, rekomenduoja rinktis mūsų turto draudimą draugams ir pažįstamiems!

 

Turto apsaugos variantai

Išsirink tinkamiausią turto draudimo apsaugą:

Kur galioja turto draudimas?

Turto draudimas galioja draudimo polise nurodytu adresu esančiame objekte. Atsižvelgiant į pasirinktą namų turto draudimo variantą, draudimo apsauga gali būti išplėsta ir galioti už draudimo vietos ribų, t.y. Europos Sąjungoje, Norvegijoje ar netgi Šveicarijoje.

BTA galima apdrausti:

 • butą;
 • individualų gyvenamąjį namą ir kotedžą;
 • pagalbinius kiemo statinius: ūkinius pastatus, garažus, pirtis ir kt.;
 • papildomus teritorijos objektus: tvorą, vartus, sodo židinius, sporto aikšteles ir kitus statinius, esančius po atviru dangumi;
 • namuose esantį turtą: namų apyvokos daiktus - buitinę, kompiuterinę techniką, garso ir vaizdo aparatūrą, baldus, drabužius, kilimus ir patalynę, sporto ir poilsio inventorių, taip pat vertybes – grynuosius pinigus ir papuošalus bei kitą namų turtą.

Taip pat siūlome apdrausti ir tokius papildomus objektus, kaip investicijos ir civilinė atsakomybė:

 • Investicijų draudimas apsaugos atliktas finansines investicijas į pastatus, kuriomis siekta pagerinti turimo turto būklę (pvz., pakeistas stogas, langai sename pastate).
 • Civilinės atsakomybės draudimu garantuojame žalos, padarytos trečiųjų asmenų turtui ar sveikatai, atlyginimą.

Kaip apsidrausti?

Sudaryti turto draudimo sutartį gali Tau patogiausiu būdu:

 • užpildyk užklausos formą internete. Gavęs užklausą, BTA specialistas su Tavimi susisieks, pateiks tinkamiausią draudimo pasiūlymą, kurį atsiųs Tavo nurodytu el.pašto adresu;
 • skambink klientų informacijos telefonu (8 5) 2600 600;
 • atvyk į artimiausią BTA atstovybę;
 • kreipkis į BTA partnerius – brokerius ar tarpininkus . 

Ką daryti atsitikus įvykiui?

 • Įvykus nelaimingam atsitikimui, dėl kurio buvo apgadintas ar sunaikintas turtas, apie tai bendruoju pagalbos telefonu 112 būtina nedelsiant pranešti atsakingai valstybės institucijai – Policijai, Priešgaisrinei gelbėjimo ar Avarinei tarnybai dėl gelbėjimo darbų atlikimo, nelaimės aplinkybių bei priežasčių nustatymo.
 • Svarbu imtis visų būtinų veiksmų turtui gelbėti ir užkirsti kelią papildomiems ar didesniems nuostoliams atsirasti.
 • Apie įvykį taip pat būtina kuo skubiau, bet ne vėliau kaip per 3 darbo dienas, pranešti BTA, pristatyti visus reikiamus dokumentus ir užpildyti paraišką draudimo išmokai gauti. Gavęs pranešimą apie nelaimę, BTA specialistas užtikrins Tavo turto apžiūrą, įvertins padarytą žalą ir nuostolius bei nustatys išmokos dydį.
 • Verta įsidėmėti, kad pradėti nukentėjusio objekto remontą arba naikinti sugadintus daiktus galima tik tuomet, kai draudimo bendrovės atstovas bus apžiūrėjęs sugadintą / sunaikintą turtą.
 • Sprendimą dėl draudimo išmokos mokėjimo BTA priims per kiek įmanoma trumpesnį laiką, neviršijantį 30 kalendorinių dienų nuo visų būtinų dokumentų apie įvykį gavimo dienos.

Draudimo išmokos mokėjimo atveju galimi du nuostolių kompensavimo būdai:

 • išmoka mokama į pareiškėjo nurodytą atsiskaitomąją sąskaitą banke;
 • išmoka tiesiogiai pervedama į remonto darbus atlikusios statybos/ buitinių paslaugų įmonės sąskaitą.

Atsisiųsk BTA mobilią programėlę!

Atsisiųsk BTA mobilią programėlę į savo išmanųjį telefoną ir su mumis susisiek, kai tik Tau to prireiks. Įvykus įvykiui, naudodamasis BTA mobilia programėle, galėsi išsikviesti reikiamą pagalbos tarnybą ir paskambinti mums, kad galėtume patarti, kaip toliau elgtis nelaimės atveju. 

BTA programėlę į savo išmanųjį įrenginį gali atsisiųsti iš App Store arba Google Play. Išbandyk jau dabar!

Draudimo taisyklės

  PDF
Gyventojų turto draudimo taisyklės (galioja nuo 2019 07 01)
Gyventojų turto draudimo taisyklės (galiojo iki 2019 06 30)
Gyventojų turto draudimo taisyklės (galiojo iki 2018 05 14)
Gyventojų turto draudimo taisyklės (galiojo iki 2015 05 31)
Gyventojų turto draudimo taisyklės (galiojo iki 2015 03 31)

Gyventojų turto draudimo informacinis dokumentas

  PDF
Gyventojų turto draudimo informacinis dokumentas