Turto draudimas

Turto draudimas tik per kelias minutes

Visada greičiau, lengviau ir pigiau

Didelis rizikų pasirinkimas ir namui, ir butui

8 iš 10 klientų, patyrusių žalą, rekomenduoja BTA

VIDEO
Gyventojų turto draudimas

Paprastas, patogus ir greitas pirkimas

1

Suveskite duomenis ir pasirinkite Jums tinkamą draudimo variantą

2

Pasirinkite papildomas draudimo paslaugas (Civilinė atsakomybę, Pagalbą namuose)

3

Gaukite draudimo polisą į elektroninį paštą iš karto po apmokėjimo

Dažniausiai užduodami klausimai

  • Įvykus nelaimingam atsitikimui, dėl kurio buvo apgadintas ar sunaikintas turtas, apie tai bendruoju pagalbos telefonu 112 būtina nedelsiant pranešti atsakingai valstybės institucijai – Policijai, Priešgaisrinei gelbėjimo ar Avarinei tarnybai dėl gelbėjimo darbų atlikimo, nelaimės aplinkybių bei priežasčių nustatymo.
  • Svarbu imtis visų būtinų veiksmų turtui gelbėti ir užkirsti kelią papildomiems ar didesniems nuostoliams atsirasti.
  • Apie įvykį taip pat būtina kuo skubiau, bet ne vėliau kaip per 3 darbo dienas, pranešti BTA, pristatyti visus reikiamus dokumentus ir užpildyti paraišką draudimo išmokai gauti. Gavęs pranešimą apie nelaimę, BTA specialistas užtikrins Jūsų turto apžiūrą, įvertins padarytą žalą ir nuostolius bei nustatys išmokos dydį.
  • Verta įsidėmėti, kad pradėti nukentėjusio objekto remontą arba naikinti sugadintus daiktus galima tik tuomet, kai draudimo bendrovės atstovas bus apžiūrėjęs sugadintą / sunaikintą turtą.
  • Sprendimą dėl draudimo išmokos mokėjimo BTA priims per kiek įmanoma trumpesnį laiką, neviršijantį 30 kalendorinių dienų nuo visų būtinų dokumentų apie įvykį gavimo dienos.

  • išmoka mokama į pareiškėjo nurodytą atsiskaitomąją sąskaitą banke, arba tiesiogiai pervedama į remonto darbus atlikusios statybos/ buitinių paslaugų įmonės sąskaitą.

Turto draudimas galioja draudimo polise nurodytu adresu esančiame objekte. Atsižvelgiant į pasirinktą namų turto draudimo variantą, draudimo apsauga gali būti išplėsta ir galioti už draudimo vietos ribų, t.y. Europos Sąjungoje, Norvegijoje ar netgi Šveicarijoje.

Verta pasitarti su BTA draudimo specialistais, ir Jums bus pasiūlytas geriausiai Jūsų poreikius atitinkantis draudimo variantas.

Transporto priemonės duomenys
Prašome palaukti!

Mums reikia kelių sekundžių, kad galėtume paruošti Jums geriausią pasiūlymą, galbūt nespėsite perskaityti šio pranešimo iki galo :)

{{popup.errorTitle}}

Leiskite priminti

{{productReminderMessage}} {{productReminderDate}}.

Sutinku, kad mano asmens duomenys gali būti tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais.

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.descriptionCasco}}

{{coveredPopup.descriptionMtpl}}

Išskaita KASKO draudimas
{{title | translate}} {{value}}
Įtrauktos rizikos

btar_covered_info_block_mtpl

{{coveredInfoTextMtplWithRoadAssistance}}

{{value | translate}}

Nuotraukų pateikimas

Jūsų KASKO draudimo polisas įsigalios tuomet, kai pateiksite draudimo bendrovei automobilio nuotraukas, atitinkančias šios dienos automobilio būklę.