BE STRESO

BE STRESOGyvenimas „BE STRESO“ – misija įmanoma

Statistika negailestinga – net 90 proc. Lietuvos gyventojų dažnai patiria stresą („Spinter tyrimai“, 2019 m.). Su jauduliu, nerimu, neretai – ir nervine įtampa bei stresu – susiduriame darbe, namuose, ugdymo ir sveikatos įstaigose, kelyje ar net atostogaudami.

Ne veltui ilgalaikis stresas specialistų jau krikštijamas XXI a. epidemija – jis turi didžiulių neigiamų pasekmių fizinei bei emocinei sveikatai, gerai savijautai, net santykiams su artimaisiais.

Mums svarbu, kad stresas netaptų grėsme gyventojų sveikatai, karjerai ar turtui, todėl inicijuojame socialinį-edukacinį projektą „BE STRESO“.

 

Nes mes visi verti ramesnio, džiaugsmingesnio, sveikesnio, bendruomeniškesnio, sąmoningesnio gyvenimo – gyvenimo BE STRESO.

Mes pasirūpinsime, kad ne tik sužinotumėte naujausią informaciją, specialistų nuomonę ir praktinius patarimus, kaip kovoti su stresu, bet ir turėtumėte progą po darbų atsipūsti hamake miesto centre. Paskatinsime pasiryžti skaitmeninei detoksikacijai, o darbdaviui netrukus ramiai galėsite pasakyti, jog po pietų turite trumpam prisnūsti, nes miegas labiausiai padeda mažinti įtampą. Čia taip pat pasiūlysime būdų pabėgti nuo streso ir atpalaiduoti ne tik kūną, bet ir mintis. 

Pažinkime gyvenimą BE STRESO! 

 

 


 

Žinote vietą, kurioje apima ramybė, o problemos ir stresas pasimiršta?

Pasidalinkite ja su visais ir kartu išrinksime 50 šalies vietų, kuriose apie stresą tiesiog pamiršite.

 

Autorizacijos testas: