DIENA BE STRESO

DIENA BE STRESO

Kaip pasiruošti naujam darbų ir mokslų sezonui, kaip atsispirti nerimui, o dažnai patiriamą stresą iškeisti į sveiką adrenaliną bei teigiamas emocijas? Atsakymai į šiuos klausimus –  rugpjūčio 31-ąją Vilniaus Vingio parke vyksiančiame nemokamame renginyje „BTA diena be streso“.

Paskutinę vasaros dieną atvykti į Vingio parką kviečiami visi, norintys laiką praleisti aktyviai, atsipalaidavus ir... juokiantis. Renginio lankytojai galės nemokamai išmėginti jogos užsiėmimus, energinguosius Afrikos būgnus, mėgautis žmogaus orkestro Daumanto Lukošiūno koncertu, taip pat prisijungti prie naujo rekordo – masiškiausios juoko jogos pamokos.

„Norint atsispirti stresui svarbu rasti laiko atsipalaiduoti, įsiklausyti į save, judėti ir daug juoktis. Ši idėja mus ir paskatino sujungti visa tai ir siekti masiškiausios juoko jogos pamokos rekordo, kurį oficialiai fiksuos agentūra „Factum“. Tikimės, kad taip ne tik pasikrausime gerų emocijų, išmoksime išsklaidyti įtampą ir niūrią nuotaiką, bet ir pateksime į Lietuvos rekordų knygą“, – sako B. Kuzmas.

Visi norintys tapti rekordo dalimi kviečiami rugpjūčio 31-ą dieną 13 val. drąsiai jungtis, pasikviesti draugus ar artimuosius. 

Pamoką vesiantis juoko jogos pradininkas Lietuvoje Stepas Šafranauskas sako, kad juoko jogos užsiėmimai ypatingi tuo, jog juose niekas nieko nejuokina, bet dalyviai pratrūksta nuoširdžiu vidiniu juoku

„Smagiausiai tai, kad šių užsiėmimų metu juokiamasi ne todėl, kad įvyksta, parodoma ar pasakoma kažkas juokingo. Grynas juokas kyla tiesiog iš smagumo, gerų vidinių emocijų, kurias paskatina ir sustiprina specialūs pratimai. Tikiuosi pavyks pažadinti tikrą vidinio, nevaržomo juoko ir geros energijos pliūpsnį. Nebijokite, tam nereikia specialaus fizinio pasirengimo ar pasiruošimo – prisijungti gali visi: ir šeimos su vaikais, ir vyresnio amžiaus žmonės. Svarbiausia – noras išbandyti kažką naujo ir gera nuotaika“, - apie planuojamą rekordą pasakoja S. Šafranauskas.

Vingio parke laukiami visi, norintys išbandyti kažką naujo, atsipalaiduoti. Pasirinkti galima iš įvairių veiklų: nuo zumba-fitness užsiėmimų, kūrybinių dirbtuvių iki tiesiog jaukaus pikniko parke ar užvedančių Afrikos būgnų ritmų.

 

RENGINIO PROGRAMA: 

 • 12.00 – 13.00 Muzikos terapija
  Afrikos būgnų pasirodymas bei dirbtuvės, kuriose muzikos galią galėsite išmėginti ir patys.
 • 13.00 – 13.30 Pertrauka bei pasiruošimas rekordo fiksavimui (registracija vyks renginio vietoje).
 • 13.30 – 14.30 Masiškiausios juoko jogos pamokos rekordo fiksavimas.
  Tokio rekordo Lietuvoje dar nebuvo! Kviečiame prisijungti ir tapti Lietuvos juoko istorijos dalimi! Drauge mankštinsime juoko raumenis, aiškinsimės juoko naudą žmogaus organizmui bei fiksuosime rekordą!
 • 14.30 – 14.45 Pertrauka/ pasiruošimas
 • 14.45 – 15.30 Zumbos treniruotė
  Zumba – tobula fitneso ir šokio sintezė, kuri kūnui suteikia fantastišką naudą. Drauge su profesionaliais zumbos treneriais kviesime sušilti ir išjudinti kiekvieną kūno raumenį.
 • 15.30 – 16.30 Daumanto Lukošiūno (žmogaus orkestro) koncertas
  Muzikinis pasirodymas vainikuos dienos be streso renginį. Muzikos garsai skleidžiami vieno žmogaus bei sklindantys iš skirtingų instrumentų nepaliks abejingo nei vieno. Visi savaip – vieni intensyviau, kiti ramiau trepsės į ritmą, o galbūt labiau atsipalaidavę patys įsitrauks į šį pasirodymą?

PAPILDOMOS VEIKLOS

 • Vėjo gaudymas
  Turėsite galimybę išbandyti milžiniškų muilo burbulų dirbtuves.
 • Petankė
  Smagus lauko žaidimas su metaliniais rutuliais. Žaidimo tikslas ir esmė - kuo arčiau numesti rutulį prie medinio rutuliuko - taikinio.

 • PET CITY gyvūnėlių palapinė
  Palapinėje galėsite atsivesti savo gyvūnėlius apsikirpti ir pasitikrinti sveikatą. Čia vyks ne tik augintinių apžiūra, bet ir loterija bei paskaita apie tai, kaip susidraugauti su gyvūnais ir kaip jie prisideda prie streso mažinimo.