Pasiūlymai ir pretenzijos

Pasiūlymai

BTA stengiasi pagerinti klientų aptarnavimo kokybę ir savo siūlomas paslaugas. Jūsų nuomonė padeda mums tobulėti , todėl būsime Jums dėkingi už Jūsų atvirumą. Jeigu norite pateikti mums savo pasiūlymus dėl mūsų paslaugų pagerinimo, siūlome pasinaudoti žemiau pateikta forma.


Pretenzijos

Jei atsirado mūsų bendradarbiavimui trukdančių nesutarimų, arba norėtumėte pareikšti BTA pretenziją, susijusią su mūsų suteiktomis draudimo paslaugomis, galite tai padaryti žemiau nurodytais būdais:

    • užpildykite žemiau esančią formą

    • atsiųskite informaciją elektroniniu paštu bta@bta.lt

    • atsiųskite laišką adresu: Viršuliškių skg. 34, LT-05132 Vilnius, Lietuva

    • pateikite pretenziją raštu bet kurioje BTA atstovybėje

VMes peržiūrėsime Jūsų pretenziją ir pateiksime atsakymą 15 darbo dienų bėgyje. Jei atsakymui pateikti prireiks ilgesnio termino, mes informuosime Jus apie atsakymo terminą, tačiau jis neviršys 35 darbo dienų.

Susipažinti su BTA skundų nagrinėjimo tvarka galima čia.


Informavimas apie pažeidimą

Jei Tau žinoma informacija apie mūsų pažeidimus, kurie kelia grėsmę visuomenės interesams, kviečiame pranešti apie tai el. paštu whistleblowing@bta.lv

{{addStyleString(".custom-list{margin-top:20px;margin-bottom:20px;padding-left:40px;}.custom-unordered-list li{margin-bottom:10px;}.custom-unordered-list p{display:inline-block;}.custom-bullet::before{content:\"\\2022\";color:#E30613;font-weight:bold;display:inline-block;width:1em;margin-left:-1em;}.paragraph-text{width:70%;}")}}

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų nuomonė mums labai svarbi. Čia galite pagirti mūsų darbą arba pateikti pasiūlymų, kaip mes galėtume patobulinti savo paslaugas ir klientų aptarnavimą. Laukeliai su žvaigždute - turi būti užpildyti.

Laukeliai su žvaigždute ( * ) - būtini.

Transporto priemonės duomenys
Prašome palaukti!

Mums reikia kelių sekundžių, kad galėtume paruošti Jums geriausią pasiūlymą, galbūt nespėsite perskaityti šio pranešimo iki galo :)

{{popup.errorTitle}}

Leiskite priminti

{{productReminderMessage}} {{productReminderDate}}.

Sutinku, kad mano asmens duomenys gali būti tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais.

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.descriptionCasco}}

{{coveredPopup.descriptionMtpl}}

Išskaita KASKO draudimas
{{title | translate}} {{value}}
Įtrauktos rizikos

btar_covered_info_block_mtpl

{{coveredInfoTextMtplWithRoadAssistance}}

{{value | translate}}

Nuotraukų pateikimas

Jūsų KASKO draudimo polisas įsigalios tuomet, kai pateiksite draudimo bendrovei automobilio nuotraukas, atitinkančias šios dienos automobilio būklę.