• #Be streso
 • Gyvenimas #BE STRESO – misija įmanoma

  Statistika negailestinga – net 90 proc. Lietuvos gyventojų dažnai patiria stresą (Spinter tyrimai, 2019 m.). Su jauduliu, nerimu, neretai – ir nervine įtampa bei stresu – susiduriame darbe, namuose, ugdymo ir sveikatos įstaigose, kelyje ar net atostogaudami.

  Ne veltui ilgalaikis stresas specialistų jau krikštijamas XXI a. epidemija – jis turi didžiulių neigiamų pasekmių fizinei bei emocinei sveikatai, gerai savijautai, net santykiams su artimaisiais.

  Mums svarbu, kad stresas netaptų grėsme gyventojų sveikatai, karjerai ar turtui, todėl inicijuojame socialinį-edukacinį projektą #BE STRESO.

  {{addStyleString(".paragraph-text{width:70%;}.paragraph-text strong{color:black;}")}}

  Nes mes visi verti ramesnio, džiaugsmingesnio, sveikesnio, bendruomeniškesnio, sąmoningesnio gyvenimo – gyvenimo BE STRESO.  Mes pasirūpinsime, kad ne tik sužinotumėte naujausią informaciją, specialistų nuomonę ir praktinius patarimus, kaip kovoti su stresu, bet ir turėtumėte progą po darbų atsipūsti hamake miesto centre. Paskatinsime pasiryžti skaitmeninei detoksikacijai, o darbdaviui netrukus ramiai galėsite pasakyti, jog po pietų turite trumpam prisnūsti, nes miegas labiausiai padeda mažinti įtampą. Čia taip pat pasiūlysime būdų pabėgti nuo streso ir atpalaiduoti ne tik kūną, bet ir mintis.  Pažinkime gyvenimą BE STRESO!

  {{addStyleString(".paragraph-text{width:70%;}.important{color:red;}")}}
  Draudėjo vairuotojo pažymėjimas
  Transporto priemonės duomenys
  Prašome palaukti!

  Mums reikia kelių sekundžių, kad galėtume paruošti Jums geriausią pasiūlymą, galbūt nespėsite perskaityti šio pranešimo iki galo :)

  {{popup.errorTitle}}

  Leiskite priminti

  {{productReminderMessage}} {{productReminderDate}}.

  Sutinku, kad mano asmens duomenys gali būti tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais.

  {{coveredPopup.title}}

  {{coveredPopup.description}}

  {{item.badge}}
  {{item.title}}
  {{formattedPrice(item.price)}}
  {{item.title}}
  {{sparsePrice(price, true)}} €

  {{coveredPopup.title}}

  {{coveredPopup.descriptionCasco}}

  {{coveredPopup.descriptionMtpl}}

  Išskaita KASKO draudimas
  {{title | translate}} {{value}}
  Įtrauktos rizikos

  btar_covered_info_block_mtpl

  {{coveredInfoTextMtplWithRoadAssistance}}

  {{value | translate}}

  Nuotraukų pateikimas

  Jūsų KASKO draudimo polisas įsigalios tuomet, kai pateiksite draudimo bendrovei automobilio nuotraukas, atitinkančias šios dienos automobilio būklę.