Atgal į naujienas
Be streso

5 įpročiai energijai ir produktyvumui palaikyti

2020-05-03
Atgal į naujienas
Be streso

5 įpročiai energijai ir produktyvumui palaikyti

2020-05-03

Jei jaučiate, kad sunku kasdien palaikyti vienodą produktyvumo bei energijos lygį, dorotis su stresu, o sprendimai pareikalauja vis daugiau jėgų? Skirkite laiko šių keturių įpročių formavimui!

1. Savistaba

Raskite laiko stabtelėti ir įvertinti savo emocinę būklę. Kaip jaučiatės? Kokias emocijas patiriate? Kaip ir kodėl jos keičiasi? Prisiminkite stresines situacijas ir kaip tuo metu elgėtės. Apgalvokite, ką norėtumėte pakeisti, o susidūrę su naujomis situacijomis – sąmoningai priimkite sprendimus. Tai – pirmasis žingsnis, norint pajudėti iš sąstingio.

2. Rutina

Miego problemos, lėtinis nuovargis, susilpnėjusi atmintis – visą tai dažniausiai nulemia mokymasis ar darbas iki išnaktų, energetinių gėrimų vartojimas, dienotvarkės nebuvimas. Svarbu susidaryti dienotvarkę, kurioje būtų 8 val. skirtos miegui, 3 ilgesnės poilsio valandos, skirtos valgymui, o intensyvų darbą reiktų kaitalioti su nedidelėmis poilsio pertraukėlėmis. Ankstyvas pabudimas ir rytas be išmaniųjų įrenginių – nereikalauja daug pastangų, o rezultatus pastebėsite labai greitai.

3. Miegas

Miegas – ypatingai svarbus gyvenimo kokybei, produktyvumui ir emocinei sveikatai. Ribokite elektroninių prietaisų, skleidžiančių mėlyną šviesą naudojimą bent valandą iki užmiegant, stenkitės eiti miegoti kiekvieną dieną tuo pačiu laiku. Prieš miegą venkite kraštutinių temperatūrų, triukšmo ir šviesos. Jei jaučiate, kad negalite užmigti dėl nesustabdomo minčių srauto, paskaitykite ar paklausykite muzikos kol pradėsite jausti, kad ima miegas.

4. Prioritetai

Dėl užgriuvusių darbų ir rūpesčių neretai pamirštame save, nebejaučiame gyvenimo džiaugsmo, nebemokame juo mėgautis. Prioritetų nusistatymas gali padėti suprasti, kaip vėl pasijusti laimingu. Vietoj to, kad bandytumėte kasdien užkariauti pasaulį, nustatykite kelis pagrindinius dienos tikslus, padėsiančius nestovėti vietoje. Pasitelkite psichoterapeutų sukurtas metodikas, kurios leidžia pažvelgti į savo gyvenimą iš šalies ir suvokti, ką gyvenime reiktų keisti.

5. Gamta

Tik įsivaizduokite – vaikštote miško takeliu be žmonių, erzinančių garsų ir mobiliųjų įrenginių ekranų. Mokslininkai įrodė, kad buvimas gamtoje bent 20 min. per dieną ženkliai sumažina kortizolio – streso hormono kiekį jūsų organizme. Didžiausia nauda pasiekiama tuomet, kai gamtoje ne bėgiojama ar užsiimama aktyvia fizine veikla, o ramiai vaikštoma ar tiesiog sėdima. Vietoj maisto papildų ar vaistinių medikamentų, verčiau išgerkite gamtos „tabletę“, nes gamta – gydo, ramina, atpalaiduoja ir „pakrauna“ energijos užtaisu.

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{item.badge}}
{{item.title}}
{{formattedPrice(item.price)}}
{{item.title}}
{{sparsePrice(price, true)}} €

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.descriptionCasco}}

{{coveredPopup.descriptionMtpl}}

Išskaita KASKO draudimas
{{transform.translate(title)}}{{value}}
Įtrauktos rizikos

btar_covered_info_block_mtpl

{{coveredInfoTextMtplWithRoadAssistance}}

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{translation('one_property_covered_deductible')}}{{coveredPopup.deductible}} €
{{translation('one_property_covered_risks')}}
{{localized(value.tooltipDescription)}}

{{coveredPopup.coveredContent.title}}

{{coveredPopup.coveredContent.description}}

{{item.title}}
{{coveredPopup.formattedPrice(item.price)}} €accident_one_day_per_person
{{localized(risk.title)}}
{{coveredPopup.sparsePrice(price, true)}} €

Leiskite priminti

{{productReminderMessage}} {{productReminderDate}}.

Sutinku, kad mano asmens duomenys gali būti tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais.
Draudėjo vairuotojo pažymėjimas
Transporto priemonės duomenys

{{ fieldsPopupHeading }}

{{ cmsFields.youngestDriver.label }}
Netinkamas vairuotojo amžius
Nurodykite jauniausio vairuotojo amžių
{{ cmsFields.drivingExperience.label }}
Nurodykite vairavimo patirtį
{{ cmsFields.territory.label }}
no_territory_error_message
{{ cmsFields.drivingExperienceLessThanThreeYears.label }}
no_driving_experience_lt_3_years_error_message
{{popup.textTitle}}
Prašome palaukti!

Mums reikia kelių sekundžių, kad galėtume paruošti Jums geriausią pasiūlymą, galbūt nespėsite perskaityti šio pranešimo iki galo :)

Nuotraukų pateikimas

Jūsų KASKO draudimo polisas įsigalios tuomet, kai pateiksite draudimo bendrovei automobilio nuotraukas, atitinkančias šios dienos automobilio būklę.

Cookie
Slapukai
Cookies Settings
Slapukų nustatymai
Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie yra būtini, kad ši svetainė veiktų.
Jums sutikus, ši svetainė gali papildomai naudoti statistinius ir rinkodaros slapukus.

Jei sutinkate su visais slapukais, spustelėkite "Sutikti".
Jei norite atsisakyti slapukų, spustelėkite "Nesutinku". Savo pasirinkimus galite tvarkyti spustelėję "Pritaikyti nuostatas".

Daugiau informacijos rasite mūsų
slapukų politikoje
Daugiau informacijos rasite mūsų
Slapukų politikoje

Funkcionalumo (būtini) slapukai

Šie slapukai yra būtini svetainės veikimui, jų negalima išjungti. Šiuos slapukus galima suskirstyti į sesijos slapukus ir nuolatinius slapukus, kuriuose nesaugoma asmens identifikavimo informacija. Sesijos slapukai ištrinami vos tik išėjus iš šios svetainės.


Statistikos slapukai

Šie slapukai naudojami, siekiant įvertinti naudojimąsi svetaine ir srauto šaltinius, norint gauti informacijos, reikalingos svetainės veikimui pagerinti. Šie slapukai padeda mums nustatyti, kurios svetainės paskyros yra populiariausios, ir gauti informacijos apie vartotojų naršymo įpročius. Šiuo tikslu mes naudojame Google Analytics statistikos įrankį. Visa surinkta informacija yra anoniminė, pagal ją negalima nustatyti jūsų tapatybės.


Rinkodaros slapukai

Šie trečiųjų šalių slapukai naudojami pateikti pagal Jūsų pageidavimus suasmenintą reklamą. Mes naudojame slapukus, padedančius mums apibendrinti informaciją apie jūsų šios svetainės naudojimo įpročius ir suteikti mums informacijos apie jūsų susidomėjimą, kad mes galėtume jums rodyti tik jūsų naudojimo įpročius atitinkančią reklamą. Jei nepageidaujate, kad mes jums rodytume bet kokią reklamą, palikite šią pasirinktį tuščią.