• #Be streso
 • Atgal į naujienas
  Be streso

  5 įpročiai energijai ir produktyvumui palaikyti

  2020-05-03
  Atgal į naujienas
  Be streso

  5 įpročiai energijai ir produktyvumui palaikyti

  2020-05-03

  Jei jaučiate, kad sunku kasdien palaikyti vienodą produktyvumo bei energijos lygį, dorotis su stresu, o sprendimai pareikalauja vis daugiau jėgų? Skirkite laiko šių keturių įpročių formavimui!

  1. Savistaba

  Raskite laiko stabtelėti ir įvertinti savo emocinę būklę. Kaip jaučiatės? Kokias emocijas patiriate? Kaip ir kodėl jos keičiasi? Prisiminkite stresines situacijas ir kaip tuo metu elgėtės. Apgalvokite, ką norėtumėte pakeisti, o susidūrę su naujomis situacijomis – sąmoningai priimkite sprendimus. Tai – pirmasis žingsnis, norint pajudėti iš sąstingio.

  2. Rutina

  Miego problemos, lėtinis nuovargis, susilpnėjusi atmintis – visą tai dažniausiai nulemia mokymasis ar darbas iki išnaktų, energetinių gėrimų vartojimas, dienotvarkės nebuvimas. Svarbu susidaryti dienotvarkę, kurioje būtų 8 val. skirtos miegui, 3 ilgesnės poilsio valandos, skirtos valgymui, o intensyvų darbą reiktų kaitalioti su nedidelėmis poilsio pertraukėlėmis. Ankstyvas pabudimas ir rytas be išmaniųjų įrenginių – nereikalauja daug pastangų, o rezultatus pastebėsite labai greitai.

  3. Miegas

  Miegas – ypatingai svarbus gyvenimo kokybei, produktyvumui ir emocinei sveikatai. Ribokite elektroninių prietaisų, skleidžiančių mėlyną šviesą naudojimą bent valandą iki užmiegant, stenkitės eiti miegoti kiekvieną dieną tuo pačiu laiku. Prieš miegą venkite kraštutinių temperatūrų, triukšmo ir šviesos. Jei jaučiate, kad negalite užmigti dėl nesustabdomo minčių srauto, paskaitykite ar paklausykite muzikos kol pradėsite jausti, kad ima miegas.

  4. Prioritetai

  Dėl užgriuvusių darbų ir rūpesčių neretai pamirštame save, nebejaučiame gyvenimo džiaugsmo, nebemokame juo mėgautis. Prioritetų nusistatymas gali padėti suprasti, kaip vėl pasijusti laimingu. Vietoj to, kad bandytumėte kasdien užkariauti pasaulį, nustatykite kelis pagrindinius dienos tikslus, padėsiančius nestovėti vietoje. Pasitelkite psichoterapeutų sukurtas metodikas, kurios leidžia pažvelgti į savo gyvenimą iš šalies ir suvokti, ką gyvenime reiktų keisti.

  5. Gamta

  Tik įsivaizduokite – vaikštote miško takeliu be žmonių, erzinančių garsų ir mobiliųjų įrenginių ekranų. Mokslininkai įrodė, kad buvimas gamtoje bent 20 min. per dieną ženkliai sumažina kortizolio – streso hormono kiekį jūsų organizme. Didžiausia nauda pasiekiama tuomet, kai gamtoje ne bėgiojama ar užsiimama aktyvia fizine veikla, o ramiai vaikštoma ar tiesiog sėdima. Vietoj maisto papildų ar vaistinių medikamentų, verčiau išgerkite gamtos „tabletę“, nes gamta – gydo, ramina, atpalaiduoja ir „pakrauna“ energijos užtaisu.

  {{coveredPopup.title}}

  {{coveredPopup.description}}

  {{item.badge}}
  {{item.title}}
  {{formattedPrice(item.price)}}
  {{item.title}}
  {{sparsePrice(price, true)}} €

  {{coveredPopup.title}}

  {{coveredPopup.descriptionCasco}}

  {{coveredPopup.descriptionMtpl}}

  Išskaita KASKO draudimas
  {{title | translate}} {{value}}
  Įtrauktos rizikos

  btar_covered_info_block_mtpl

  {{coveredInfoTextMtplWithRoadAssistance}}

  {{value | translate}}

  {{coveredPopup.title}}

  {{coveredPopup.description}}

  {{translation('one_property_covered_deductible')}} {{coveredPopup.deductible}} €
  {{translation('one_property_covered_risks')}}
  {{localized(value.tooltipDescription)}}

  Leiskite priminti

  {{productReminderMessage}} {{productReminderDate}}.

  Sutinku, kad mano asmens duomenys gali būti tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais.
  Draudėjo vairuotojo pažymėjimas
  Transporto priemonės duomenys

  {{ fieldsPopupHeading }}

  {{ cmsFields.youngestDriver.label }}
  Netinkamas vairuotojo amžius
  Nurodykite jauniausio vairuotojo amžių
  {{ cmsFields.drivingExperience.label }}
  Nurodykite vairavimo patirtį
  {{ cmsFields.territory.label }}
  no_territory_error_message
  {{ cmsFields.drivingExperienceLessThanThreeYears.label }}
  no_driving_experience_lt_3_years_error_message
  Prašome palaukti!

  Mums reikia kelių sekundžių, kad galėtume paruošti Jums geriausią pasiūlymą, galbūt nespėsite perskaityti šio pranešimo iki galo :)

  Nuotraukų pateikimas

  Jūsų KASKO draudimo polisas įsigalios tuomet, kai pateiksite draudimo bendrovei automobilio nuotraukas, atitinkančias šios dienos automobilio būklę.